Zabójczo skuteczne treści internetowe. Jak przykuć uwagę internauty?

August 17th, 2009

Zabójczo skuteczne treści internetowe. Jak przykuć uwagę internauty?Tytuł: Zabójczo skuteczne treści internetowe. Jak przykuć uwagę internauty?

Autor: Gerry McGovern

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli Twoja firma nie posiada własnej strony www, na której może zamieścić ofertę swoich produktów i usług, dla wielu potencjalnych klientów ona po prostu nie istnieje? A czy wiesz o tym, że o atrakcyjności i popularności serwisu w ogromnej mierze decyduje odpowiednio sformułowana treść na stronie, która przykuje uwagę użytkowników? Dowiedz się z książki “Zabójczo skuteczne treści internetowe. Jak przykuć uwagę internauty?” co zrobić, aby Twoja strona zaczęła na siebie zarabiać i przynosić Ci jak największe zyski!

Z książki dowiesz się, jak skonstruować przekaz i przyciągnąć rzeszę klientów. Autor książki da Ci wskazówki dotyczące tego, jak napisać interesujący tekst, który przyciągnie uwagę użytkowników strony. Pokaże Ci również, co zrobić, aby Twoja witryna zajęła wysokie pozycje w wyszukiwarkach, dzięki czemu nie tylko zwiększysz znacznie ruch w serwisie, ale również skłonisz jak największy procent jej użytkowników do skorzystania z usług, jakie im oferujesz.

Entry Filed under: Inne książki informatyczne,Książki o e-marketingu,Książki o zarabianiu

Skomentuj

Dozwolone Znaczniki :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed