Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketingu

December 3rd, 2009

Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketinguTytuł: Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketingu

Wydawnictwo: Axel Springer Polska

Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketingu to pozycja, która pojawiła się na początku listopada praktycznie we wszystkich kioskach i salonikach prasowych w Polsce. Mimo że przygotowanie jej zajęło zespołowi MaxROY.com zaledwie miesiąc, wykonana została starannie i może pochwalić się najwyższym nakładem ze wszystkich polskich książek o e-biznesie.

Pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne – przystępna cena (25 zł), tekst wsparty ilustracjami zachęca do nabycia tej pozycji. Jest ona przeznaczona dla każdego – zarówno dla osób początkujących, jeśli chodzi o marketing internetowy, jak i zaawansowanych.

Pozwoli ona zrozumieć nowicjuszom na czym polega e-biznes, co to domena, hosting, cms, przedstawi tajniki pozycjonowania stron WWW, wtajemniczy w kampanie Google AdWords, reklamy na Mapach Google, podstawy analityki internetowej, a zwłaszcza w bezpłatny system Google Analitycs, który został opisany krok po kroku. Jest też rozdział poświęcony zakładaniu bloga w WordPress’ie, a także informacje o mikroblogach.

Zaawansowani użytkownicy Internetu, nawet jeśli mają pojęcie o wypisanych wyżej tematach, znajdą w książce Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketingu wiele ciekawych i celnych wskazówek, które pozwolą im doskonalić swoje umiejętności.

Liczba stron nie pozwoliła co prawda twórcom na obszerne rozpisanie się, jednak wykorzystali ją w stu procentach. Takie internetowe kompendium w pigułce pozwoli w ciągu kilku godzin znacznie podnieść swoje umiejętności z zakresu e-marketingu i przedstawi nawet drobne tajniki internetowego biznesu.

Entry Filed under: Książki o e-marketingu,Książki o pozycjonowaniu

Skomentuj

Dozwolone Znaczniki :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed