Poznaj sekrety Google AdSense. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej

February 17th, 2009

Poznaj sekrety Google AdSense

Tytuł: “Poznaj sekrety Google AdSense. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej.”

Autor: Andrzej Herzberg

Poznaj sekrety Google AdSense. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej” jest książką dla osób prowadzących swoje strony internetowe i pragnących na nich zarobić. Zarabianie z Google AdSense polega na rejestracji w programie, wstawieniu kodu i czekaniu na pierwsze zarobki. Jednak wysokość tych zarobków zależna jest od wielu czynników, które opisane zostały w tej właśnie książce.

Na początku moje nastawienie do wydawnictwa “Złote Myśli” nie było zbyt pozytywne ze względu na to, że zajmuje się ono dystrybucją książek elektronicznych (ebooków). W rezultacie książkę taką może wydać praktycznie każdy, a na forach zaczęło się masowe ich reklamowanie ze względu na prowadzony program partnerski, w którym wystarczy tworzenie stron z reklamą ebooków. Jednak po zapoznaniu się z fragmentem książki “Poznaj sekrety Google AdSense…” stwierdziłam, że jednak jest warta swojej – niezbyt wygórowanej przecież – ceny.

Dzięki omawianemu ebookowi można poznać dokładne informacje m.in. na temat tego, w jakim miejscu zamieszczenie reklam daje najlepsze rezultaty i jaki rodzaj wyeksponowania reklam jest najskuteczniejszy. Wśród zawartej w książce informacje znajduje się także opis tego, w jaki sposób pokazać, które treści są najbardziej istotne i które z nich powinny być brane pod uwagę przy dopasowaniu reklam. W ebooku nie zabraknie także materiałów na temat najdroższych słów kluczowych.

Jestem pewna, że wystarczy kilka tygodni, aby koszta poniesione na kupno książki “Poznaj sekrety Google AdSense” zwrócą się w postaci większych zarobków i gorąco polecam jej zakup.

Entry Filed under: Inne książki informatyczne,Książki o zarabianiu

Skomentuj

Dozwolone Znaczniki :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed