Godzina dziennie z Web Analytics. Stwórz dobrą strategię e-marketingową

August 17th, 2009

Godzina dziennie z Web Analytics. Stwórz dobrą strategię e-marketingowąTytuł: Godzina dziennie z Web Analytics. Stwórz dobrą strategię e-marketingową

Autor: Avinash Kaushik

Książka Godzina dziennie z Web Analytics. Stwórz dobrą strategię e-marketingową nauczy Cię interpretować i skutecznie wykorzystywać informacje pochodzące ze statystyk. To dzięki nim będziesz w stanie sprawdzić, ile osób odwiedza dziennie Twój serwis czy też bloga, a także jak długo użytkownicy przebywają w Twoim sklepie i która ze stron przyciąga najwięcej klientów, a to wszystko za pomocą darmowych statystyk Google Analytics.

Autorem tej książki jest pracownik Google, który pokaże Ci, jak zwiększyć popularność Twojej witryny dzięki efektywnym analizom danych internetowych. Analizując poprawnie te dane, będziesz wiedział, która z kampanii internetowych wygenerowała sporo ruchu, jednak nie odbił się on na ilości zamówień, a która z kampanii była najbardziej skuteczna.

Dzięki książce “Godzina dziennie z Web Analytics. Stwórz dobrą strategię e-marketingową” przekonasz się, że wystarczy zaledwie godzina dziennie z Web Analytics, aby znacznie poprawić wyniki oglądalności i dochody Twojej strony. Dowiesz się między innymi, w jaki sposób zbierać dane do analizy, zrozumiesz też najważniejsze elementy skutecznej strategii analizy danych internetowych i nauczysz się przeprowadzać tę analizę.

Entry Filed under: Inne książki informatyczne

Skomentuj

Dozwolone Znaczniki :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed